Nowocześnie o komunikacji, coachingu oraz nlp

Platformy edukacyjne – co warto o nich wiedzieć?

Wraz z intensywnym rozwojem technologicznym i zadomowieniem internetu w naszym codziennym życiu na popularności zyskały platformy edukacyjne. Czym są i w jakich branżach najlepiej się sprawdzają? Sprawdzimy na przykładzie platformy Appx, którą prowadzi autorytet w dziedzinie coachingu i rozwoju osobistego, Jacek Santorski.

 

Czym jest platforma edukacyjna?

Platforma edukacyjna online to rodzaj portalu, który udostępnia zarejestrowanym użytkownikom wartościowe materiały dotyczące wybranej dziedziny wiedzy. Może  być to zagadnienie związane z  marketingiem, tematyka dowolnych studiów podyplomowych, języki obce (bardzo często spotykane rozwiązanie) lub praktycznie każda dziedzina wiedzy, której wykładowcy lub organizatorzy kursów zdecydują się na tę nową metodę szkolenia.  Zdobywanie wiedzy za pomocą platform edukacyjnych ma wielu zwolenników. Za niewątpliwe plusy takiego rozwiązania uważa się:

  • wygodę – korzystać z materiałów można o dowolnej porze i nie wymaga to dostosowania się do żadnego planu zajęć. Nieistotna jest też lokalizacja kursanta, co pozwala na podwyższenie swoich kwalifikacji osobom z małych i źle skomunikowanych miejscowości.
  • dostępność – sami wybieramy, kiedy zaczynamy naukę, ile razy powtarzamy materiał. Kursy oferowane przez platformy szkoleniowe (oprócz tych, związanych ze studiami na uczelniach wyższych) nie maja też sztywnych wytycznych dotyczących poziomu wykształcenia przystępujących do kursu, może je zatem podjąć każdy.
  • ciekawą ofertę – w formie kursu lub szkolenia na platformie edukacyjnej można znaleźć tematykę, która jest rzadko poruszana lub oferowana w tradycyjnych miejscach szkoleniowych. Szczególnie dotyczy to branży marketingu internetowego oraz IT.

W necie lepiej

Popularność wszelkich udogodnień związanych z przeniesieniem do internetu coraz większej ilości usług i rozwiązań systematycznie rośnie. Świat zmierza do cyfryzacji, co jest wygodne, bo pozwala spełniać dowolne potrzeby i ambicje bez konieczności opuszczania własnego domu. W taki właśnie sposób działa wspomniana już platforma Appx, która pozwala zapracowanym biznesmenom, managerom i liderów zespołów na podniesienie swoich kompetencji i kwalifikacji  w dogodnym dla nich czasie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Polecamy!
Szukasz dobrego rzeczoznawcy samochodowego ? Jpd-Consulting w zakresie swojej oferty proponuje naprawy bezgotówkowe

www.jpd-consulting.pl

Zapoznaj się również z:
Sprawdzony i rzetelny detektyw, pracujący na terenie Poznania - kliknij w poniższy link, aby zapoznać się ze stroną

detektyw-sektor.pl

Zapraszam do kontaktu :)

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości