Nowocześnie o komunikacji, coachingu oraz nlp

Postanowienia noworoczne

Zarówno zamknięcie starego roku, jak i rozpoczęcie nowego wiąże się z podsumowaniami, listami osiągnięć i porażek, planów i wytycznych, oraz celów do spełnienia. Z tym ostatnim łączy się temat powracający rokrocznie – postanowienia noworoczne. Nowy rok, nowy ja – czy naprawdę…?

Ta umowna linia dzieląca dwa następujące po sobie miesiące na stary i nowy rok, jedna noc, jedna impreza jest postrzegana jako nowy początek i świeży start. Wiele osób czuje się w tedy zobowiązanych do podjęcia jakiś decyzji o zmianach w swoim życiu. Bez względu na to, czy temat dotyczy diety, urządzenia mieszkania, czy poważnych życiowych decyzji, przejście grudnia w styczeń prowokuje do przemyśleń.

Czy postanowienia noworoczne mają sens?

Zależy od sytuacji. Są osoby, które faktycznie czekają do początku stycznia, żeby zaplanowane zmiany rozpocząć w ramach tak zwanego nowego startu. Jednakże większość czuje się przymuszona do noworocznych zobowiązań o zmianach, wymyślają zatem banał typu rzucenie palenia, którego i tak nie zamierzają wprowadzić w życie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Polecamy!
Szukasz dobrego rzeczoznawcy samochodowego ? Jpd-Consulting w zakresie swojej oferty proponuje naprawy bezgotówkowe

www.jpd-consulting.pl

Zapoznaj się również z:
Sprawdzony i rzetelny detektyw, pracujący na terenie Poznania - kliknij w poniższy link, aby zapoznać się ze stroną

detektyw-sektor.pl

Zapraszam do kontaktu :)

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości